2018 Volkswagen Polo SUV Özellikleri Nelerdir?

Hindistan'da geniş alıcı kitlesine sahip olan Volksvagen serisinin en popüler modelli Hatcback araçlarından biri olan Polo SUV 2018 yılının karşımıza çıkardığı birçok özelliği ile tercih edilirliğiyle bilinen bir modeldir. İlk olarak Cenevre'de gerçekleştirilen fuarda tanıtıma sunulan Volkswagen Polo SUV, ilk andan itibaren ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Görünüşü şık ve Range Rover modeline benzer şekilde tasarlanmış aracın ayrıca hilal şeklini andıran led farları modelin ön cephesinin tamamen Range Rover'ın yansıması olması ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Aracın Donanımsal Özellikleri
Volkswagen Polo SUV'un güç aktarım sistemini incelediğimizde 110 beygir gücüne sahip ve 175 Newton Metre torku özelliğine sahip olduğunu görüyoruz. Yedi ileri vitese sahip araç üç litreye kadar turbojarlı sistem ile de üç silindirli motoru sayesinde yalnızca on saniyede sıfır kilometreden yüz kilometreye kadar erişebilen hız kapasitesini bünyesinde barındırıyor. Eşsiz özellikleri ile bu araç sürüş testi sırasında 188 kilometre ile güvenli sürüşün deneyimini yaşatmıştır. Almanların dünya üzerinde en gelişmiş mühendislik harikalarına imza atmalarının göstergesi olan Volswagen serisinin bu modeli aynı zaman da yeniliklerin her daim devam ettiğinin de bir kanıtı. Aks mesafesi uzatılan araçta daha geniş iç hacim oluşturularak konforun en yüksek düzeyde hissedilemesi amaçlandı.

Aracın Görünüş Özellikleri
Dört metre uzunluğa ulaşan araçta ferah bir havanın oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Polo SUV piyasaya hem dizel hem de benzinli olarak iki şeçenekte sunuluyor olup fiyatının da on sekiz bin ile yirmi bin arasında değişeceği belirtiliyor. Modelin ön ızgaraları yatay tasarımlı olup tipik dikey tasarımlara istinaden farklılık yolunda araç yeni felsefesi yapısı ile piyasalara giriş yapmıştır. Aracı denemek ve test sürüşüne katılmak isteyenler için yetkili bayilerden randevu da alınabiliyor. En iyi deneyimler için Volkswagen yetkili servislerinden ücretsiz olarak bu hizmeti alabilirsiniz. Araç tekerlekleri gösterişi artırılmış geniş kemer destekli olarak tasarlanmış ve cam grafik özellikleri ilgi çekici şık tasarımlar ile desteklenmiş serinin en muhteşem modeli diğer SUV araçları içinde temeli oluşturan niteliktedir. Siz de estetiğe önem veriyorsanız tercihinizi sınıfının en iyi tasarımlarından olan bu model yönünden kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.