Çin'den Gelen 8 İşe Yarar Ürün

Çin'den bu sefer sizler için, illüzyon numarası olan peçete kaybetme aparatından, karanlıkta yanan ışığa kadar birbirinden ilginç ürünleri sipariş verdik. İşte onlar.

1. Parmakta Peçete Kaybetme İllüzyon Numarası
Sahte parmağın içerisine peçeteyi koyduğunuzda, sizi izleyenler sanki peçetenin kaybolduğunu sanıyor. Tabi gerçekte, peçeteyi parmağın içerisine sıkıştırıyorsunuz. Sonrasında da bu parmağı, baş parmağınıza taktığınızda, el çabukluğu ile kimse numaranızı fark etmiyor. 
2. Karanlıkta Yanan Hazır Işık Devresi
Hazır bir devre, kurulumu da hazır olarak gösterilmekte. Siz ilgili elektronik parçaları yerine koyuyorsunuz, lehimliyorsunuz ve pile bağladığınızda karanlıkta yanan ledleriniz hazır.
3. Çok Komik Şaka Silahı
Gerçekten arkadaşlarınıza şaka yapabileceğiniz, çok eğlenceli bir şaka silahı. Yaylı sistem ile itilen uzantısı sayesinde, arkadaşlarınıza biranda beklemedikleri şakalar yapabilirsiniz.
4. Üç Boyutlu Zeka Silindiri
Çok fantastik bir zeka silindiri. Üç boyutlu ve her taş, bir diğerini tetikliyor. Tüm hepsini kaldırıyorsunuz ve yeniden aynı şekle sokmaya çalışıyorsunuz.
5. Eşek Şakası: Düşmeyen Sigara Külü Aparatı
Sigaranın içerisine koyduğunuzda külün hiç düşmemesine neden olan ilginç bir ürün. Eşek şakaları için ideal.
6. Bambu Ağacı Tohumları
Özellikle Uzakdoğu ülkelerinde görmeye alışık olduğumuz bir bitki türü olan bambulara olan merağım, bu siparişi vermeme neden oldu. 100 adet bambu ağacının tohumu şeklinde bu siparişi verdim.
7. Siyah Nokta Temizleme Yüz Maskesi
İster kadın olsun, ister erkek temizliğe önem veren bireylerin ilgisini çekebilecek bir ürün. Siyah nokta temizleme yüz maskesi. Tek kullanımlık, enteresan bir ürün.
8. Dev 36 İnçlik Balonlar
Gerçekten şiştiklerinde inanılmaz boyutlara ulaşan devasa balonlar. Biri tam 36inç boyutunda. Özellikle, sürpriz yapmayı seven bireylerin çok işine yarayabilecek bir ürün.


1 yorum:

  1. Ağa güzel işlerle uğraşıyorsun. Meraklı biri olmak güzel. Paylaşımlarına hız ver. Boş kalmasın sayfalar..

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.