Aliexpress'den Aldığımız Sihrbazlık Ürünleri

Çin'den sizler için sipariş verdiğimiz 100lerce enteresan üründen, altısı daha elimize ulaştı. Bunlar içerisinde neler yok ki? Sihirbazlık numaralarından dev balonlara, dev orbeez su maymunlarından bayanlar için simli göz farlarına kadar altı enteresan ürün.
1. Oyun Kartı Kaybetme Numarası Ürünü
İçerisinde bulunan özel hazneye giren kupa as oyun kartı, birdenbire izleyenlerin gözü önünde kayboluyor. Çok ilginç bir sihirbazlık numarası ürünü. İzleyenler size hayran kalacak, sırrınızı merak edecek.
Ürün Linki: https://www.aliexpress.com/item/Funny-Black-Card-Vanish-Illusion-Change-Sleeve-Close-Up-Street-Magic-Trick-Choose-Hidden/32682032620.html?spm=2114.13010608.0.0.GHulaN


2. Dev 36 Inclik balonlar
Şiştiğinde 2 metre boya kadar ulaşabilen dev balonlar. Bu siparişi daha önce de vermiştim, ikinci olarak elime tekrar geldiler.
Ürün Linki: https://www.aliexpress.com/item/Colorful-Blow-up-36-Inches-Ball-Balloon-Helium-Inflable-Big-Latex-Balloons-For-a-Birthday-Party/32493129527.html?spm=2114.13010608.0.0.GHulaN
3. Dev Orbeezler
Yine eskiden sipariş ettiğimiz orbeezlerden. İlk üründen çok memnun kaldığımız için, aynı ürünü ikinci defa sipariş ettik.


4. Kendi Kendine Hareket Eden Kapsüller
İçerlerinde bulunan demir bilyelerin ağırlarının etkisinde, adeta kendi kendine hareket ediyormuş gibi görünen kapsüller. Arkadaşlarınızı içinde böcek var diye rahatlıkla kandırabileceğiniz çok keyifli bir ürün.

5. İllüzyon Kaşık Bükme Numarası Ürünü
Sihirbazların gösterilerinde çok sık kullandığı bir ürün. Meşhur kaşık bükme numarası için gerekli bir adet gerçek, bir adet de illüzyonist kaşığı. Çevrenizdeki kişilere sihirli gösteriler sunup, onları kolaylıkla etkileyebileceğiniz bir ürün.
6. Kadınlar İçin Simli Göz Farı
Kadınların severek kullanacağı, simli göz farları. Çok müthiş bir ürün, göze kolay sürülüyor ve hoş bir görüntü oluşturuyor.
Ürünlerin detaylı incelemesini aşağıdaki videomuzu izleyerek sağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.