Çin'den Gelen Dört Enteresan Ürün Aliexpress

Videomuzda sizlerin de izlediği Çin'den gelen dört enteresan ürün. Daha yenileri gelecek, sizler için en ilginç, en dikkat çekici ürünleri satın alıp inceleme videosu çekeceğiz.
1. Sihirbazlık Numaraları İçin Kutu
Videomuzun ilk sırada bulunan ürünü. Sihirbazlık yani illüzyon numaraları için bir kutu. Son derece sıradan görünüşü sayesinde yapacağınız numaralar, izleyenleri size hayran bıraktıracak. Yapılışı ise son derece basit. kutuyu yana çevirip yani bir köşesi açık kalacak şekilde kapatıp, lastikleri geçiriyoruz. İzleyicilere sadece diğer beş yüzü gösterip, açık olan kısmı göstermiyoruz. Topu ister elde, ister yere koyarak, kutunun açık kalan kısmına doğru vurmak suretiyle hızlı bir şekilde kutumuza girdiriyoruz. Ve tamam! Numaramız hazır. Şimdi herkes, kutu içerisinde duran bu topa merak kesilecek.

2. Güneş Enerji Paneli
Bu panel sayesinde solar enerji üretip, farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Artı kutbuna, ilgili cihazınızın artı kısmını, eksi kutbuna ilgili cihazınızın eksi kısmını kablo yardımı ile bağlayıp, solar panelinizi güneşe koymanız yeterli. Sonrasında enerji üretmeye başlayacaksınız. Solar panelinizi geliştirme tamamen sizin elinizde, isterseniz yaptığınız bir robotun enerjisini bundan üretin, isterseniz de güneş enerjisi ile şarj olan bir telefon şarj cihazı yapın. Bu tamamen sizin üretme yeteneğinize kalmış durumda. 

3. Kendi Kendine Hareket Eden Sevimli Oyuncak Hayvan
Bu da Aliexpress'den alacağınız ilginç ürünler arasında yer alıyor. Fark edilmesi oldukça zor misina bölümünü kıyafet içinize sabitleyin ya da evinizin duvarına, cama falan yapıştırarak sabitleyin. Hareket eden sevimli hayvanınızı ise misinadan tutarak size doğru gelmesini sağlayın. İzleyenler misinayı fark etmeyecek ve bu numaranıza bayılacaklar. Tavsiyemiz, misina ipinin görünmemesi için beyaz bir kıyafet giyerek numarayı yapmanız yönünde.

4. Dev Mega Orbeez Su Maymunları
Video'da sürçü lisan etttik ve 50CM'e kadar büyüyo dedik. Ancak aslında normal bir orbeez'in 50katı kadar büyüyor diyecektir. Bu orbeezler, normal küçük orbeezlerin tam 50 katı kadar büyüklüğe çıkıyor ve bu haliyle gerçekten çok hoş görünüyorlar. Satıcısı ürünü 20 adet olarak satıyor, toplu olarak alabilirsiniz. 
Ürün Linki: https://tr.aliexpress.com/item/20g-30pcs-Water-Beads-Growing-Pearls-Jelly-Balls-Hydrogel-Gel-Crystal-Soil-Orbiz-Sodium-Polyacrylate-Vase/32739875138.html?spm=2114.13010608.0.0.XqeFBR&detailNewVersion=&categoryId=100005824
Video bilgileri.
Video uzunluğu: 10:10
Video dili: Türkçe
Videonun amacı: İlginç ürünleri sipariş verip, onları tanıtmak
Video kategorisi: Ürün İnceleme Videoları
Videonun hitap ettiği kesim: Tüm Herkes

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.