Evlilik Teklifi Yapma Planları

Sevdiğinizle güzel bir ilişkiniz var. Gayet iyi anlaşıyor, hayat görüşleriniz uygun, artık aşkınızı birbirinize resmen ilan etmiş iseniz ve evlenme planları yapıyorsanız doğru yerdesiniz.

Kadınlar kendileri için özenle hazırlanmış planlara bayılırlar. Evlenme teklifi yapacaksanız eğer onun için değerli ve özel hissettirebilecek yolları seçmeniz gerekmektedir. Ancak eğer ki biraz çekinikseniz ya da aklınızda bir plan yoksa bizden size bir kaç tavsiye.

Gün içinde sevgilinize beklenmedik süprizler yapmak amacıyla mesela bir gün istiklalde el ele gezerken birden çevrenizdekinlerin size döndüğünü arkadan bir kemancılarla müzik eşliğinde sevgilinize güzel bir süpriz yapabilir ve herkesin şahit olacağı yerde evlenme teklifini yapabilirsiniz.


Başka bir seçenek olarak ta İstanbul'da boğazı gören bir restoranda yiyeceğiniz bir romantik yemeğin ardından boğazın sularına ışıklarla teklifinizi yazabilir ve sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Ayrıca da unutulmayacak bir teklif sunabilirsiniz.

Bir diğer evlilik teklifi planı ise yüzünüzü bir maskeye çıkarttırıp, bu maskeyi 5-10 farklı arkadaşınıza taktırmanız. Arkadaş sayınız kadar da bütçenize göre eşit sayıda gül ya da başka sayıda çiçek paylaştırmanız. Örneğin, 5 arkadaşınız var her biri sizin maskenizi takacak ve ellerinde 10ar adet gül taşıyacak. Buluşma yerine arkadaşlarınız sizin yüz maskelerinizi taşıyarak gelir ve ellerindeki gülleri sırasıyla kız arkadaşınıza verip, sizin bir kişilik özelliğinizi sıralar. Örneğin: ben kıskanç ali, ben aşık ali, ben tutkulu ali... En sonuncu arkadaşınızın da gelmesinin ardından siz yüzüğü kız arkadaşınıza uzatıp, tüm kişilik özelliklerim ile seni seviyorum, beni böyle kabul edip benimle evlenir misin? Dersiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.